GOD SEED gros šių metų Hellfest’e

big_dvd_cover

GOD SEED, buvusių GORGOROTH narių King‘o (bosinė gitara; tikrasis vardas: Tom’as Cato Visnes’as) ir Gaahl‘io (vokalas; tikrasis vardas: Kristian’as Espedal’is) grupė, patvirtino, kad gros Hellfest‘e, kuris vyks šių metų birželio 19-21 d., Clissone, Prancūzijoje. Per pasirodymą jiems padės dar šie muzikantai:

Teloch‘as (NIDINGR, UMORAL, NUNFUCKRITUAL) – gitara.
Ice Dale‘as (AUDREY HORNE,ENSLAVED,”I”,TRINACRIA ir BOURBON FLAME) – gitara.
Dani‘s “Garghuf‘as” Robnik‘as (DEKADENT, NEFARIUM) mušamieji. (Įdomu, kad jis bei Teloch‘as padėjo Infernus‘o GORGOROTH‘ams įrašyti jų paskutinį „live“ albumą „True Norwegian Black Metal. Live in Grieghallen“)

Dabar GOD SEED Bergene, Norvegijoje, įrašinėja savo naująjį albumą, kuris turėtų pasirodyti šių metų pabaigoj. Jame turėtų būti aštuoni kūriniai, sukurti King‘o. Įrašinėjant šį albumą prie būgnų vietoj Garghuf‘o sėdi Frost‘as iš SATYRICON‘ų. Prodiusuos albumą Herbrand‘as Larsen‘as.

Kaip žinia, Gaahl‘is ir King‘as pralaimėjo teisme prieš Infernus‘ą (tikrasis vardas: Roger’is Tiegs’as) ir prarado teisę naudoti GORGOROTH vardą.

King‘as, kalbėdamasis su Didžiosios Britanijos žurnalu Terrorizer, sakė: „Tam tikra prasmė, man palengvėjo. Verdiktas nėra iškaltas akmenyje, dar yra nemažai neaiškių aspektų, bet mes pamanėme, kad tie tąsymaisi po teismus gali užtrukti ištisą amžinybę. Prabėgtų metų metai, jei mes būtume nusprendę toliau kovoti, tad mes tiesiog leidome numirti šiai mūsų istorijos daliai. Nes negalime laukti dar du metus, kad galėtume vėl leisti albumus ir kurti muziką. Mums nei šis pavadinimas, nei ši kova neberūpi. Manau, kad ko gero mes ir laimėtume, bet aš negaliu laukti dar du metus, belaukdamas GORGOROTH vardo. Dainos naujajam albumui jau sukurtos, ir aš nežadu laukti dar dviejų metų, kad galėtume jį išleisti.“

Paklaustas, kaip jaučiasi dabar, kai paskelbė naująjį savo grupės pavadinimą (GOD SEED), King‘as aiškino: „Iš tiesų kažkiek keista, nes naujasis vardas sukėlė nemažą jaudulį. Mes keičiame pavadinimą, pradedame naują gyvavimo erą – tame nemažai simbolikos, bet, kita vertus, jaučiamės ir keistai, nes jau daugelį metų dirbome po GORGOROTH vardu. Nors didelio dramatizmo čia nėra, mes patys nepasikeitėme, aš ir Gaahl‘is tebedirbame taip pat, užkulisiuose tebevyksta tokie patys dalykai. Aišku, ateityje bus ir pokyčių; visa tai suteikia mums daug naujų galimybių.“

http://www.myspace.com/godseedband

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s